KREACJA ZA ZŁOTÓWKĘ

O PROGRAMIE

Kreacja za złotówkę to program stworzony przez studio filmowe Akcja.tv, skierowany do organizacji pozarządowych, którym zależy na profesjonalnym komunikowaniu się z odbiorcami. Oferujemy napisanie scenariusza za symboliczne 1 zł + VAT. Dzięki naszemu 

JEDEN KONTAKT. JEDNA FIRMA.
PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ OD POCZĄTKU DO KOŃCA.
 
 
 

KAMIENICA i SZPITAL

spoty na 73.rocznicę Powstania Warszawskiego

View Collection
 
 
 
 

KLIENCI

Klient. To słowo piszemy zawsze wielką literą. Przez szacunek, ale także dlatego, że bez Państwa nie byłoby naszego studia filmowego. Najważniejszy jest dla nas efekt, który Państwa firma może osiągnąć dzięki naszym projektom. Dlatego zawsze staramy się bardzo dokładnie poznać naszych Klientów - specyfikę firmy, strategię marketingową, hierarchię wartości i potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Janina

ochojska

szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej

akcja.tv przygotowała dla PAH film, który świetnie odzwierciedla tematykę jednego z naszych projektów i zrobił duże wrażenie na jego odbiorcach. Miło odbieram współpracę z akcja.tv, chętnie skorzystamy z jej usług w przyszłości.

BARBARA

RAJKOWSKA

prezes Stowarzyszenia

SOS Wioski Dziecięce

Do niewątpliwych zalet filmu produkowanego przez akcja.tv należą: dobry scenariusz, piękne ujęcia dzieci, właściwie dobrana muzyka, budująca odpowiedni nastrój oraz ciekawa konstrukcja. Dzięki emocjonalnemu przekazowi film silnie oddziaływał na uczestników Ecco Walkathlon i niewątpliwie przyczynił się do naszego sukcesu.

MAGdalena

Mastalerz

Telewizja AXN

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność i zadowolenie z jakości usług świadczonych przy realizacji projektu społecznego "AXN Nakręcamy wyobraźnię". Producent akcja.tv wykazał się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz inwencją twórczą.

TATiana

Mindewicz-

puacz

Task Force Consulting

Współpraca z akcja.tv to strzał w dziesiątkę, gorąco przez nas rekomendowany.

NAGRODY

OCZY OTWARTE 2006
nagroda  w kategorii telewizja
OCZY OTWARTE 2010
GrandPrix 
GRANDPRESS 2006
nominacja 
INPUT 2011
oficjalna selekcja
GRANDPRESS 2009
nominacja 
NAGRODA A.WOYCIECHOWSKIEGO 2009
nominacja
 

KONTAKT

akcja.tv

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

ul. Jeżewskiego 3b/11

02-796 Warszawa

Jan Klecel

+48 510 055 960

Magda Wieczorkowska-Klecel

+48 508 158 119